«

«

Čvn 20

Malešov Open – míčový sedmiboj

V neděli 26.6.2011 se koná tradiční „Malešov Open“, a jak již název této sportovní sešlosti napovídá, po roce jsme opět zvolili malešovský sportovní areál (GPS: 49°90’56.57″N; 15°22’80.86″E), který akci tohoto druhu hostil již v letech minulých. 

Letošní ročník nese v podtitulu „Míčový sedmiboj“ a je určen dvojicím, bez omezení věku, pohlaví, vyznání, či polit.příslušnosti, a to buď předem domluveným, nebo náhodně nalosovaným až na místě. Soutěžící se tentokrát utkají v nohejbale, tenise, fotbale (penalty), házené (sedmimetrové hody), basketbale (trestné hody), volejbale a petangue.

Zahájení a registrace hráčů proběhne v 10.00 hod., při které bude uhrazen i startovní poplatek 50,-Kč za jednu dvojici (úhrada pronájmu sportovišť a cen), po které bude následovat losování hracích pavouků jednotlivých disciplín. A poté již vypukne sportovní klání, ve kterém se jeho účastníci utkají nejen o věcné ceny, ale především o nehynoucí slávu, obrovský respekt a putovní titul – „Míčový král“.

Restaurace i s občerstvením bude po celou dobu akce otevřena, z důvodu dodržování pitného režimu alko i nealko nápoji. No, a případný úbytek kalorií můžete dorovnat u grilu s obvyklým sortimentem kuřecích a vepřových steaků, klobás, sekané a především pak chleba.

Z toho všeho pramení, že pokud si chcete trochu zasportovat, či jen posedět a utužit kolektiv, udělejte si v kalendáři u neděle 26.6. červený vykřičník a nezapomeňte dorazit!

Za realizační tým dorostu SK Sršni Kutná Hora se na Vás těším a doufám, že se sejdeme v hojném počtu.

Případné dotazy samozřejmě rád zodpovím.

– Pavel Sirotek –