«

Bře 13

Mladší dorost o víkendu nezaváhal

SK Sršni Kutná hora – HC Lev Slaný 6:3 (4:0, 0:1,2:2)

V sobotu 10. 3. přivítal MD na svém ledě soupeře ze Slaného. V první třetině  na ledě jasně dominovali Sršni. První branku utkání si připsali v čase 03:27, když se po nahrávce Filipa Mikešky, za záda soupeřova brankaře přesně trefil Sebastián Bandy. Na 2:0 zvyšoval v čase 10:50 Filip Mikeška, po nahrávce Mikuláše Hynka. Na 3:0 v čase 15:14 navýšil po samostatné akci krásně Pavel Bartoš. V čase 17:38 se ještě vtipně prosadil po nahrávce Sebastiána Bandyho Tobiáš Klazar, čímž navýšil vedení Sršňů na 4:0. Hráči Slaného se během úvodní části hry vůbec neprosadili a vypadalo to na jednoznačně rozehranou partii  pro domácí. Ve druhé třetině ve svém tlaku Sršni polevili a soupeř převzal iniciativu. Jen díky výborným zákrokům Brankáře Červinky naši dlouho neinkasovali a to si soupeř vytvořil bezpočet výborných šancí. Na konec přeci jen v čase 33:49 soupeř dokázal skórovat a snížit na 4:1. Druhá třetina už přes velký tlak soupeře branku nepřinesla. Do třetí části hry opět mužstvo Slaného vstoupilo lépe a v čase 42:14 snížilo na 4:2. Sršni se nemohli dostat do dobrého herního tempa a hodně chybovali, čehož soupeř využil a v čase 46:50 snížil  na kritických 4:3. To naše konečně probudilo z letargie a hra se začala opět podobat uvedené první třetině. V čase 50:33 se krásně trefil Tobiáš Klazar po nahrávce Pavla Bartoše. Sršni se uklidnili a v čase 51:19 přidal poslední zásah do soupeřovy svatyně Mikuláš Hynek po přihrávce Sebastiána Bandyho. Sršni  si zaslouženě připsali plný bodový zisk.

Sestava: Jakub Červinka

Jan Hnilička, Jan Stružinský, David Trnka, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Jaroslav Kubelka, Filip Mikeška, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek, Petr Zábraha, Sebasián Bandy.

Branky: Tobiáš Klazar 2x, Sebastián Bandy, Filip Mikeška, Pavel Bartoš, Mikuláš Hynek

Asistence: Sebastián Bandy 2x, Filip Mikeška, Pavel Bartoš, Mikuláš Hynek

Vyloučení: 8:5 (24 min:18 min)

Využité přesilovky: 1:2

SK Černošice : Sk Sršni Kutná Hora 4:7 (1:0, 2:4, 1:3)

V neděli 11. 3. MD odcestoval do Černošic. Tentokrát to byli Sršni, kteří lépe vstoupili do zápasu. Bohužel se nám i přes množství vyložených gólových šancí nepodařilo využít počátečního tlaku ke vstřelení branky a soupeř postupem času přebíral iniciativu, kterou v čase 9:32 proměnil v přesilovce 5 proti 4 v úvodní branku utkání. Soupeř se nabudil ještě k lepšímu výkonu, ale díky výborně chytajícímu Jakubovi Červinkovi už v první části hry žádnou z šancí gólově nevyužil. Ani Sršni se k výraznějšímu ohrožení branky nepropracovali a do šaten se šlo za stavu 1: 0 pro domácí. Do druhé části hry vlétli lépe naši a v čase 22:02 Filip Mikeška po nahrávce Petra Zábrahy srovnal svou přesnou střelou na 1:1. V čase 23:52 se opět gólově prosadili Sršni, když krásnou samostatnou akci zakončil Vojtěch Hobza. Černošicům se podařilo po jedné z našich chyb v čase 27:48 srovnat na 2:2. Sršni si opět vzali vedení na svou stranu v čase 29:13. Přesilovku 5 proti 4 gólově využil Jaroslav Kubelka po nahrávce Tobiáše Klazara. Na 2:4 zvýšil v čase 36:39 Jan Hnilička po nahrávce Petra Zábrahy, ale v čase 37:27 Černošice snížili na 3:4. Do třetí části hry šli Sršni s náskokem jednoho gólu za stavu 3:4. Toto skóre dlouho neplatilo a v čase 42:04 přidal pátou branku Tobiáš Klazar po nahrávce Jaroslava Kubelky. Černošicům se ještě podařilo snížit v čase 47:14 na 4:5, ale to už bylo od domácích vše. Sršňům se podařilo ještě skórovat 2x a to v čase 56:11 z hokejky Vojty Hobzy a v čase 59:34 na konečných 4:7 upravil Tobiáš Klazar. Sršni zaslouženě zvítězili i ve druhém víkendovém zápase.

Sestava: Jakub Červinka, Martin Lukeš

Jan Hnilička, Ondřej Mašín, David Trnka, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Jaroslav Kubelka, Filip Mikeška, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek, Petr Zábraha, Sebasián Bandy, Vojtěch Mašín.

Branky: Vojtěch Hobza 2x,Tobiáš Klazar 2x, Filip Mikeška, Jaroslav Kubelka,  Jan Hnilička

Asistence: Petr Zábraha 2x, Tobiáš Klazar, Jaroslav Kubelka

Vyloučení: 5:7 (18 min:14 min)

Využité přesilovky: 2:2