«

«

Úno 21

Někdy je soupeř prostě lepší

Pátek 21. 2. 2020 HC Nová Paka – SK Sršni Kutná Hora 8:1 (2:0,2:1,4:0) Junioři v pátek zavítali k odloženému utkání do Nové Paky. Původní termín utkání byl odložen pro malý počet našich hráčů a nebýt návratu „ztraceného syna“ Tomáše Bricha, který se poprvé v sezoně zapojil do utkání, ani tento zápas by se podle pravidel neuskutečnil.

Do zápasu bylo nakonec připraveno deset hráčů do pole a brankař. Domácí od začátku diktovali tempo hry, a využívali především svých velmi dobrých fyzických parametrů. V 5. minutě dokázali využít hned svou první přesilovku. Sršni se pokoušeli odpovědět, ale do zakončení se dostali jen velice málo. Domácí se prosazovali především rychlou kombinací, se snahou zakončovat do prázdné brány. Ve 13. minutě takto zvýšili na 2:0 a ve 34. minutě těsně po skončení vlastního oslabení už ba 3:0. Na tuto branku dokázal snížením na 3:1 odpovědět Ondra Plíhal, ale domácí zhruba za minutu znovu zvyšovali na tříbrankový náskok. To byl ještě stále přijatelný výsledek, se kterým se dalo něco dělat. Bohužel jsme po ztrátě puku za naší brankou inkasovali ve 42. minutě další gól. V poslední třetině už nám nejen docházeli síly, ale ze hry také odstoupil Jan Kopecký, který od úvodní třetiny hrál se sebezapřením a zranění třísla mu nakonec neumožnilo zápas dohrát. Domácí i nadále ukazovali, proč paří mezi lídry naší skupiny, postupně navyšovali svůj náskok, který završili osmou brankou v přesilové hře, necelou půlminutu před koncem zápasu. Výsledek krutý, ale asi spravedlivý. Reparát budou moci Sršni složit již příští neděli, kdy novopačtí přijedou na náš led. Doufejme, že již budeme mít k dispozici více hráčů, především experta na reparáty Tobiáše Klazara:)…

Sestava: Pekař, Zvěřina – Knížek, Kopecký – Brich, Koubský – Plíhal – Hobza, Mikeška – Hladík – Secký

Branky a nahrávky: 35. Plíhal

Tresty: 8:8 Využití: 2:0 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář