«

«

Říj 01

O našem vítězství nebylo od začátku pochyb

001

6. kolo – sobota 30.9.2017
SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 7:1 (3:1; 1:0; 3:0)

 

Před zápasem jsme úplně nevěděli, co máme od soupeře očekávat. V minulých sezónách, když jsme se potkávali tak jsme většinou jasně vítězili, výsledky Poděbrad v letošní sezóně však vzbuzovaly obavy, které se však nenaplnily.

Před začátkem jsme řešili komplikace s nahrazením náhle onemocnělého Dominika Hruboše a případného odchodu v průběhu zápasu Tomáše Hájka na fotbal. Do sestavy se vrátil již 100% sršní hráč Kryštof Adam a tedy, abychom nedohrávali v 9 hráčích v případě odchodu Tomíta, jsme se domluvili na výpomoci Pepy Dvořáka z 3.-4. třídy.

Není třeba zápas podrobně popisovat, protože měl stále podobný scénář. Sršni dobývali neustále soupeřovu branku a tak si oba soupeřovi brankáři museli připadat jako v pověstné Bitvě u Verdunu. Jen kvalita brankařů soupeře a občas naše nepřesné zakončení ochránila Poděbrady od výrazně vyššího přídělu.

Celý tým podal super výkon, z hráčů bych chtěl na naší straně zmínit Pepu Dvořáka, který opět ukázal, že pro něj není problém hrát proti starším soupeřům a dokáže jim pořádně motat hlavu. Odměnou za jeho aktivní výkon byla opět vstřelená branka.

 

Sestava:

Dominik Šubrt

Šimon Král / Adam Kryštof – Dominik Franc – Tomáš Janata
Bára Sirotková – Jaroslav Šetina

Josef Dvořák – Honza Knížek – Maruška Hynková
Tomáš Hájek – Alex Horáček

Trenér: Pavel Andrle

Statistiky:

Branky: 2 x Dominik Franc, 2 x Tomáš Janata, 2 x Honza Knížek

Asistence: Bára Sirotková, Jaroslav Šetina, Josef Dvořák, Tomáš Hájek, Maruška Hynková

Vyloučení:  5  :  4

Branky přesilová hra:  1  :  1

Branky oslabení:   0  :  0

Zásahy gólmani:  11  :  52