001

4. kolo – neděle 24.9.2017
SK Sršni Kutná Hora – HC Junior Mělník 9:7 (4:0; 1:5; 4:2)

Další domácí zápas jsme dotáhli do vítězného konce, ALE…

Utkání začalo svižně, a hned po začátku zápasu byly vidět šance na obou stranách, gólmani byli proti změně skóre. V čase 5:22 po přihrávce Natky Brichové rozvlnil síť Mělníka Honza Knížek a šli jsme do vedení. V čase 11:34 až 13:24 se podařilo Dominiku Francovi, Natce Brichové a Honzovi Knížkovi rychlé navýšení náskoku na 4:0. Zdálo se, že máme zápas pod kontrolou a mohli bychom dojít k pohodovému vítězství. Zatímco my jsme přestali bruslit a mysleli jsme, že zápas uhrajeme jen, když se potkáme s pukem a soupeřem občas v souboji použijeme hokejku, soupeř přebíral iniciativu a stále více ohrožoval svými útoky a střelami Dominikovu bránu. Začalo mu to do naší brány „padat“ a tak jsme šli po druhé třetině do kabiny za stavu 5:5. Na začátku poslední části nás dostal do vedení Dominik Franc, soupeř však odpověděl ve 47. a 48. minutě dvěma brankami a  poprvé jsme v zápase prohrávali ! Naštěstí v poslední desetiminutovce dokázal skórovat Dominik Hruboš, Dominik Franc a poslední branku vstřelil v našem oslabení v čase 59:41 opět Dominik Franc.