Rozuzlení příběhu jsme si schovali do třetí třetiny

001

18. kolo – sobota 26.11.2016

SK Sršni Kutná Hora:SC Kolín 12:7 (1:1; 4:4; 7:2)

První utkání letošního ročníku jsme v Kolíně vyhráli a obdobný výsledek jsme chtěli zopakovat ve druhém měření sil na domácím ledě. Povedlo se, ale konečný stav se rodil těžce a trochu divokým způsobem.

V první třetině jsme byli lepším týmem, ale gólové vyjádření tomu neodpovídalo. Od začátku jsme soupeře přehrávali, ale první branku vsítil Pepa Komárek až v probíhající 9 minutě. Soupeř následně ve 13 minutě dokázal srovnat, na což jsme již nenašli do konce první části odpověď.

Ve druhé části hned z kraje posunul skóre v náš prospěch Péťa Hrubý 2:1. Náš tlak neustával a stále jsme byli lepším týmem. Paradoxně, ale skóroval soupeř a to hned dvakrát po sobě, čímž se ujal vedení 2:3. Poté přišli zase naše chvíle a třemi brankami jsme převrátili stav opět na naší stranu 5:3. Bohužel pro nás do konce této části se prosadil ještě soupeř a to dvakrát, čímž stanovil brankový účet po druhé části na 5:5.

Ve třetí třetině jsme konečně vyjádřili herní převahu i gólově. Během prvních deseti minut závěrečné části jsme skórovali celkem čtyřikrát a odskočili na 9:5. Vzhledem k tomu, že střelnice měla otevřeno až do konce utkání, tak se ještě skóre různě měnilo, až se zastavilo na konečném stavu 12:7 pro domácí borce.

Dominik Šubrt, David Litt

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit, Josef Komárek, Dominik Franc, Jaroslav Šetina, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka, Denis Čížek

Trenér: Pavel Andrle

Branky: Dominik Franc 4x, Ondřej Veit 2x; Josef Komárek 2x, Natálie Brichová, Tomáš Janata, Petr Hrubý, Denis Čížek

Asistence : Tomáš Janata 4x, Ondřej Veit 3x, Josef Komárek 2x, Natálie Brichová, Dominik Franc, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Vyloučení: 2 : 1

Využití přesilovky: 0 : 1

Branky v oslabení: 0 : 0

Počet zásahů gólmani:  10 : 36