«

«

Čvc 23

Samolepky na auto

Přinášíme nabídku hrdě se přihlásit k sršní příslušnosti a to prostřednictvím samolepky na auto. Jedná se o stejný typ samolepky, které vídáte na zadních dveřích aut jako např. siluety hokejistů popř. jiných sportovců atd. Sršní samolepku jste již mohli vidět na autě předsedy popř. i na mém. Samolepky jsou trvalé, nemusíte se bát jejich samovolného sloupnutí (nevadí ani myčka). Uvnitř článku jsou fota a bližší info.

Samolepky jsou s tzv. přenoskou (přenosnou fólií), pomocí které jí snadno nalepíte přesně tam kam budete chtít. Samolepky jsou ve dvou variantách stříbrná – černá, tak aby jí mohli mít všichni, bez rozdílu barvy auta.

Zatím je vyrobeno od každé barvy 5 kusů, takže pokud máte zájem tak rychle pište buď to mě na mail josmach@seznam.cz nebo předsedovi SKS na prochy@khnet.info.

V případě většího zájmu necháme samozřejmě dovyrobit.

CENA 45,- Kč.

Samolepku je nutné lepit na odmaštěný povrch. Jelikož obsahuje malé části je potřeba ji lepit přes uvedenou přenosku (bude u každé samolepky). Některé části samolepky se hůře pouští podkladu na němž jsou – při přenosu na přenosnou fólii – a tak je třeba z rubu samolepky je vždy trochu nehtem párkrát přejet. 

 

 

3 comments

 1. admin

  TAK PRVNÍCH 10 VYROBENÝCH PRODÁNO !!
  Na další dvě je již objednávka, takže pokud máte zájem pište! Určitě se budou ještě přidělávat, jen to nebude hned.

 2. admin

  Aktuálně zůstávají 2 černé a 1 stříbrná samolepka.
  Samozřejmě je možné nechat přidělat.

 3. admin

  Ještě jsem zapomněl napsal velikost samolepky – 8.5 cm!

  PS: zatím zamluvena 1 stříbrná a 1 černá.

Komentáře byly zablokovány.