«

Pro 16

Trápení juniorky pokračuje

Neděle 16. 12. 2018 PZ Kladno – SK Sršni Kutná Hora 9:0 (2:0,1:0,6:0)

Junioři zavítali v neděli na led PZ Kladno. Do sestavy se sice vrátil Ondra Macháček, ale na druhou stranu vypadli Ondra Plíhal a Kuba Cihlář. Naše útočná síla se tak nijak nezměnila, což se v průběhu zápasu projevilo.

Sršni dorazili do Kladna v okamžiku, kdy končil trénink kladenského áčka a Pepa Bílek získal cenný suvenýr v podobě společné fotografie s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Bohužel to byla poslední věc, kterou Sršni v Kladně získali… Kladeňáci nás od úvodních minut zamkli v naší třetině, přesto jsme odolávali až do 7. minuty, kdy si Filip Wagenknecht srazil puk do vlastní branky. Za další tři minuty jsme znovu inkasovali, tentokrát ve vlastním oslabení. Sami jsme měli problémy dostat se do útočného pásma domácích a tak jsme po úvodní třetině prohrávali o dvě branky.

Ve druhé třetině jsme ve 34. minutě v přesilovce inkasovali. Od 38. minuty jsem měli možnost hrát přesilovku i my, když si domácí hráč s číslem 3 spletl ledovou plochu s kolbištěm a hokejku s mečem a bodl pod sebou ležícího Honzu Kopeckého koncem hole do zad. Po právu byl potrestán trestem 5+OK. Nabízenou příležitost jsme však využít nedokázali. A stav po dvou třetinách byl 3:0.

Do třetí třetiny nastoupil do branky Jakub Červinka, spíše jako ocenění jeho pomoci mino svou kategorii, než proto, že by výkon Filipa Wagenknechta byl špatný. Bohužel tato „odměna“ byla spíše Danajským darem. Výkon hráčů v poli šel rapidně dolů. Kuba sice odolával do 50. minuty, ale pak ho jeho spoluhráči nechali na holičkách a Jakub tak inkasoval. Další branky jsme inkasovali v 51. a 52. minutě. O našem výkonu vypovídá 56. minuta, kdy jsme během 12 sekund při vlastní přesilovce dvakrát inkasovali. V 60. minutě uzavřeli domácí stav utkání na 9:0.

Do konce roku nás ještě čeká poslední utkání proti Letcům z Letňan.

Vyloučení: 7 + 5 + OK – 5

Využití: 1 – 0

Oslabení: 0 – 3

Sestava: Wagenknecht (Červinka), Klazar – Macháček – Hobza, Hnilička – Hladík – Bartoš, Zíka – Mikeška, Bachtík – Link, Kopecký – Brich,

Trenér:Stanislav Bednář