«

«

Zář 22

Trápení pokračuje ….

V neděli nastoupili mladší žáci ke druhému mistrovskému utkání sezóny proti týmu HC Podblanicko. Do sestavy se nám vrátil po nemoci Robin Míšek, kdy toto nám dávalo před zápasem mírnou naději, že zápas nedopadne tak tragicky jako proti Kolínu. Sestavu jsme museli doplnit o dva mladší hráče ze třetí třídy, aby bylo možné utkání vůbec odehrát.  První třetina se hrála ve svižném tempu se šancemi na obou stranách. Soupeř měl sice mírnou převahu, ale Sršni dokázali jeho útoky spolehlivě rozbíjet a vyrážet do protiútoků.  Bohužel ve 12. minutě soupeř přesně zacílil a ujal se vedení v zápase 1:0.  O minutu později přidal po důrazu před brankou druhý gól. Třetina se pak odehrála již bez gólů. Bohužel Sršňům vůbec nevyšel úvod druhé třetiny, kdy během dvou minut obdrželi tři góly. Poté došlo ke střídání gólmanů a do branky se postavil Petr Gygal. Bohužel Sršni od této doby se dostali pod tlak soupeře a tento dokázal do konce druhé třetiny ještě čtyřikrát skórovat. Sršňům se podařilo vstřelit čestný gól v čase 37:46 při využití přesilovky 5:4. Stav po druhé třetině byl 1:8 s pohledu domácích Sršňů.  Třetí třetina se pak již jenom dohrávala, kdy Sršni bojovali, aby skóre již co nejméně narostlo. Toto se částečně povedlo, kdy třetí třetina skončila stavem 0:3. Celkem pak Sršni prohráli na domácím ledě 1:11. Bohužel pořád platí, že dokud nezačnou všichni bojovat na 100% nemáme s těmito soupeři žádnou šanci.