«

«

Zář 20

Třetí třetina se stává prokletím

17.9.2016 SK Sršni Kutná Hora – HC Junior Mělník 2:7 (0:1;2:3;0:3)

Sondáž síly do naší skupiny zařazených týmů starších žáků pokračovala 17.9. na ZS v Kutné Hoře utkáním s Juniorem Mělník. Plní se předpoklad, že slabé týmy ve skupině nebudou. Přesto se domnívám, že soupeř byl pro nás „hratelný“.

V první třetině jsme se dostávali do hry pomalu a těžce. Naše hra trpěla častými nepřesnými přihrávkami končícími na hokejkách soupeře. Zpětné získání puku pak stálo zbytečně vynaložené velké úsilí.

Druhou třetinu jsme zahájili herně o poznání lépe. Ve 28. minutě se podařilo Matěji Švábovi přesně přihrát a Lukáš Secký přímo z přihrávky skóroval. Ve 33. minutě po střele Matěje Švába soupeř tečoval puk na hůl Tomáše Knížka, který bez přípravy zavěsil pod horní tyčku. Byla tedy polovina utkání a vedli jsme! V této části jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem. Můžeme litovat několika akcí, kdy náš hráč jel sám na brankáře soupeře a neprostřelil.

Třetí třetina se nesla v duchu třetích třetin v předcházejících utkáních. Příčinou obdržených branek bylo především špatné pokrytí najíždějících hráčů soupeře, kteří dokázali volného prostoru využít.

Branky: Lukáš Secký, Tomáš Knížek

Asistence: Matěj Šváb

Vyloučení: 2:1 (soupeř 1x využil)

Zásahy brankářů: 37:22 (Jakub Červinka 30; Pavel Ježek 7)

Trenér: Michal Procházka

-kasta-