«

Pro 09

Z Kladna Sršni body nepřivezli

9.Kolo KSM  Hvězda Kladno – Sršni Kutná Hora  6:5 (3:1, 22, 1:2)

K sobotnímu večernímu utkání s Hvězdou Kladno odjeli Sršni v sobotu bez zraněných hráčů doplněni dvěma juniory. Úvodní třetina vyšla domácím hráčům, kteří dokázali nastřílet  tři branky a do první sirény si udělali dvougólový náskok, když jedinou odpovědí byla branka Pálka. Do druhé třetiny Sršni vstoupili se snahou  zvrátit vývoj utkání. Zlepšili hru, ale zmenšit náskok soupeře se jim nepodařilo.  Na branky Melouna a Volného dokázali domácí odpovědět. Po druhé siréně ukazatel skóre hlásil stav 5:3. Třetí část přinesla tuhý boj a mnoho vyloučení. Sršni třetinu sice vyhráli po trefách Volného a Hetfleische, ovšem Hvězda dokázala také jednou skórovat a tak i přes pět vstřelených branek Sršňů všechny body putují na konto domácích.

Branky: Pálek, Pálek (Čejka), Meloun (Charvát), Volný (Jelínek), Hetfleisch

Sestava: J. Krištof, Balhám – Čejka, Novotný, Meloun, Vaněk, L. Krištof, Charvát, Hetfleisch, Volný, Jiráň, Jelínek, Pálek, Tvrdík, Hynek

Vyloučení: 14/13

Příští mistrovské domácí utkání je přesunuto na sobotu 15.prosince od 17:00. Sršni hostí HC Zlonice. Původní nedělní termín je vyhrazen atraktivnímu utkání hranému v rámci oslav 80ti let hokeje v Kutné Hoře. SK Sršni vs. HC OLYMP Praha začíná v 17:30.