HC Lev Benešov:SK Sršni Kutná Hora 11:3 (3:0; 4:1; 4:2)

6. kolo neděle 14.10.2018 12:00 hodin

HC Poděbrady:SK Sršni Kutná Hora 5:5  (2:1; 0:2; 3:2)

7. kolo neděle 21.10.2018 11:30 hodin

SK Sršni Kutná Hora:SC Kolín 2:4 (1:0; 0:2; 1:2)

Během dvou víkendů jsme stihli odehrát tři utkání. Mnoho radosti nám toto měření sil nepřineslo a jeden získaný bod je opravdu málo.

Do Benešova jsme asi neodjížděli s ambicemi na bodový zisk, ale jak zaznělo před odjezdem i před utkáním, rozhodně jsme o body chtěli bojovat, protože jinak by nemělo cenu vážit cestu na sousední okres. Začátek utkání nás v této jistě troufalé myšlence utvrdil, protože ze začátku utkání jsme byli nejen lepším mužstvem, ale dokázali jsme si i vypracovat tři brankové situace, které však zůstaly nevyužity. Během první poloviny první třetiny se však soupeř začal osmělovat a postupně nabíral na obrátkách. Poprvé jsme inkasovali v 11 minutě, aby nás následně Lvi poslali do kolen během 14 minuty, kdy jsme inkasovali hned dvakrát. Stav 3:0 s námi pořádně zamával a výkon, zejména co se týká bojovnosti a nasazení šel rapidně dolů. Soupeř byl po všech stránkách lepší. Disponoval se třemi absolutně vyrovnanými řadami, které podávaly skvělý výkon. I přes tato fakta by byl výsledek určitě smířlivější, kdyby jsme odehráli alespoň zlomek toho čeho jsme schopní.

Branky: Pešek, Šváb, Dubová

Asistence: Dubová

Vyloučení: 0  :  2

Využití:  1  :  0

G. Jan Koleček, Dominik Šubrt

Matěj Šváb, Vojtěch Hamsa (C), Denis Čížek, Jaroslav Šetina, Veronika Černá, Natálie Brichová, Simona Eisenreichová, Tomáš Janata, Vilém Pešek, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Ondřej Veit, Adriana Dubová, Josef Komárek

Trenér: Pavel Andrle

Druhý den po Benešovském debaklu jsme odjeli do Poděbrad a buďme upřímní, jeli jsme do města na Labi pro body. Stejně jako v prvním měření sil (s tímto soupeřem) jsme byli celý zápas lepší, ale opět jsme ztroskotali na žalostné koncovce. Jediná pozitivní věc, kterou bych rád vypíchl byla bojovnost. Herní chyby jsme v tomto utkání lehce eliminovali bojovností a i když se nedařilo, se zaťatými zuby jsme se dokodrcali k sice uplakané, ale možná ve finále cenné remíze.

Branky: 2 x Veit; Šváb, Komárek, Pešek

Asistence: Veit, Rýva

Vyloučení: 4  :  12

G. Dominik Šubrt, Jan Koleček

Matěj Šváb, Vojtěch Hamsa (C), Denis Čížek, Jaroslav Šetina, Veronika Černá, Natálie Brichová, Tomáš Janata, Vilém Pešek, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Ondřej Veit, Jakub Rýva, Josef Komárek

O týden později po výše uvedeném dvojutkání, jsme přivítali na vlastním ledě ve veledůležitém derby Kozly z Kolína. První třetinu jsme odehráli skvěle a po této periodě jsme vedli 1:0. V tuto dobu jsme ruku na srdce všichni věřili, že konečně budeme naplno bodovat. Bohužel tato ambice se nevyplnila. I přes to, že soupeř odehrál kvalitní utkání jsme mohli získat plný počet bodů. K tomu však scházelo jediné. Proměnit své tutovky, které byly ve čtyřech případech ne stoprocentní, ale tisíciprocentní. Bohužel nejsme schopní dát gól i z těch nejvyloženějších pozic a tak svá utkání prohráváme. Soupeři v tomto utkání nelze jinak než pogratulovat, protože v individuálních dovednostech byl výše než my. Ještě jednou si však povzdychnu, protože toto utkání jsme si střeleckou nemohoucností i přes územní převahu soupeře prohráli sami.

Branky: Pešek, Rýva

Asistence: Rýva, Dubová

Vyloučení: 5  :  2

Využití:  0  :  1

Matěj Šváb, Vojtěch Hamsa (C), Denis Čížek, Veronika Černá, Natálie Brichová, Tomáš Janata, Vilém Pešek, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Ondřej Veit, Adriana Dubová, Jakub Rýva, Josef Komárek