«

Říj 09

Zázrak na ledě se nekonal

STARŠÍ ŽÁCI:

V sobotu 5. října jsme přivítali na svém ledě lídra tabulky tým HC Sparta Praha s očekáváním přijatelného výsledku. Již od prvních minut ale bylo jasné, kdo bude na ledě dominovat a jakým způsobem. Hráči soupeře od první hozené buly svým neustálým pohybem a technikou bruslení převyšovali náš tým a výsledek 0:3 po první třetině byl ještě mírným vyjádření převahy soupeře. V druhé třetině se nám sice podařilo vstřelit gól a snížit na 1:5, ale asi následné zranění Tomáše Bricha (zlomenina zápěstí) nás dostalo do „kolen“ úplně. Během zbývajících deseti minut druhé třetiny jsme obdrželi dalších 5 gólů. Poslední třetina jen dokladovala naši odevzdanost a konečné skóre se zastavilo na čísle 15 v síti našeho brankáře, který však čelil celkem 90 střelám soupeře!!! Za celé utkání můžeme pochválit standardně brankáře Tomáše Pekaře a v poli výkon Robina Jestříbka, který bojoval celý zápas a nedal soupeři nic zadarmo. Tomášovi Brichovi přejeme brzké uzdravení a návrat mezi mantinely v krátké době.

Plusy – viděli jsme od soupeře jak se hraje hokej a to celý zápas i za zcela rozhodnutého stavu.

Mínusy –   hra bez pohybu ………..

SK Sršni – HC Sparta Praha 1:15 (0:3,1:7,0:5)

Sestava: Pekař – Bachtík,Macháčková-Brich,Kopecký-Koubský,Plíhal,Jestříbek-Kadleček,Havránek,Kratochvíl, Hladík,Maník

Branka: Plíhal (Jestříbek)

Tréner: M.Charvát

Střely na branku 6 – 90

Vyloučení 9-1

-CAM-

MLADŠÍ ŽÁCI:

V sobotu nastoupili MŽ k mistrovskému utkání č. 714, kde změřili své síly s týmem HC Sparta Praha. Do zápasu šli Sršni s jasným cílem pokusit se nedostat co nejdéle gól a soupeři zápas co nejvíce znepříjemnit. Zápas začal ve velmi svižném tempu. Bohužel hlavní cíl nám nevyšel a již ve třetí minutě jsme inkasovali první branku. Ihned po vhazování ve středovém kruhu mohl Robin Míšek srovnat, ale svůj průnik zakončil pouze střelou do golmana, který si s touto střelou již bez problémů poradil a Sparta ihned z protiútoku přidala svůj druhý gól. Poté se hrál poměrně vyrovnaný hokej a Sršňům se podařilo v 7 minutě snížit na rozdíl jediného gólu. Bohužel další šance se nám proměnit nepodařilo a Sparta po nešťastné teči Davida Trnky v 10 minutě zvýšila na 3:1.  O tři minuty později pak bylo ještě hůř a soupeř odskočil na rozdíl tří gólů. Třetina se pak dohrála již bez gólů. Bohužel druhá třetina byla pro Sršně doslova pohroma a Sparta převzala pevně otěže zápasu do svých rukou. Celkově druhou třetinu vyhrála v poměru 6:0. Po přestávce šli Sršni na led s cílem dohrát utkání co nejlépe a pokusit se vyhrát alespoň třetí třetinu. Bohužel Sparta ihned v první minutě navýšila skóre na již hrozivých 11:1. Sršni však nepřestali bojovat a v 45 minutě přesnou střelou snížil Kvido Šimáček. Sparta pak do konce třetiny přidala ještě dva góly a Sršni již ze svých šancí žádnou neproměnili. Zápas tak skončil pro domácí v nelichotivém výsledku 2:13.