«

«

Lis 24

Zázrak se ani náznakem nekonal

001

16. kolo – čtvrtek 17.11.2016

Bílí Tygři Liberec:SK Sršni Kutná Hora 16:3 (5:0; 4:3; 7:0)

Ve svátek jsme odjeli bojovat na led aktuálního lídra tabulky do Liberce. Nejen podle pohledu na tabulku, ale asi i herně nejtěžší možný soupeř, který nás mohl potkat.

Sice jsme utkání zahájili trochu bojácně, ale herně to nebylo až tak špatné. Na stavu skóre po první třetině se podílely dva faktory. Neuvěřitelné chvilkové chyby v herní fázi a síla v konečné fázi u soupeřovy branky. Právě toto nás hodně limituje při pokusech o docílení branky. Pokud se do šance dostaneme, tak zakončení bývá prachbídné. První třetina prakticky rozhodla o dalším osudu celého utkání. Soupeř dával branky a my ne.

Ve druhé části, když jsme vždy vykřesali jiskřičku naděje v podobě vstřelené branky, tak jsme vzápětí hned inkasovali. Soupeř nás nepustil do výsledkového kontaktu a zkušeně si druhou část pohlídal.

Ve třetí třetině jsme už nic nevyřešili a tak skóre neutěšeně narůstalo. V celkovém pohledu na utkání byl soupeř jednoznačně lepší jak individuálně, tak i v kolektivním pojetí hry. Když k tomu přičtu, že my jsme neodehráli zrovna dobré utkání, tak výše uvedený výsledek je nabíledni.

Sestava:

Jan Koleček, David Litt

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit, Denis Čížek, Josef Komárek, Dominik Franc, Jaroslav Šetina, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Trenér: Pavel Andrle

Branky: Dominik Franc, Tomáš Janata, Ondřej Veit

Asistence : Natálie Brichová, Ondřej Veit, Kryštof Adam

Vyloučení: 3 : 6

Využití přesilovky: 0 : 2

Branky v oslabení: 0 : 0

Počet zásahů gólmani:  12 :28