BK Mladá Boleslav – SK Sršni Kutná Hora 3:0

(3:3,5:1,4:1)

Neděle 2.12.2018
Buldoci Neratovice – SK Sršni Kutná Hora 5:6
(1:1,3:3,1:2)

Starší žáci odehráli  první zápasy v nadstavbě „A“ Ligy starších žáků a nevedli si špatně.

BK Mladá Boleslav – SK Sršni Kutná Hora 3:0 (1:0,1:0,1:0)

K prvnímu zápasu nadstavby „A“ Ligy starších žáků jsme se vydali na led bruslařů do Mladé Boleslavi. V tomto zápase byli domácí lepším týmem, přehrávali nás hlavně v osobních soubojích, my jsme je často jen stínovali. Škoda jen našich vyložených akcí, kdy jsme mohli výsledek korigovat, protože většinu dalších akcí domácích spolehlivě kryl Jenda.
Můsíme tedy zapracovat na důrazu v osobních soubojích a příště to bude snad lepší.

Vyloučení: 1 – 0

Využití: 0 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Koleček, Šubrt, Šváb, Hamsa, Čížek, Černá, Brichová, Eisenreichová, Janata, Pešek, Hrubý, Kryštof, Veit, Matějka, Rýva, Komárek

Trenér: Pavel Andrle

SK Sršni Kutná Hora – HC Nymburský Lev 12:5 (3:3,5:1,4:1)

Do zápasu s Nymburkem jsme vstoupili nešťastně a brzy jsme inkasovali. V první třetině jsme nechávali soupeři dost času na zakončení, před naší bránou jsme byli nedůrazní a tak jsme stále doháněli náskok soupeře. Srovnat stav se nám podařilo na konci první třetiny a po pauze na úpravu ledu jsme skočili na led výrazně dravější a rychlejší. Vytvořené šance jsme často proměňovali, což se nám v některých jiných zápasech nepevedlo. Dařila se souhra, hlavně naše první pětka „ničila“ soupeře svými kombinacemi. Po druhé třetině již bylo téměř rozhodnuto, ve třetí třetině se nám podařilo vstřelit při soupeřově přesilovce dvě branky a tím jsme soupeře „dorazili“. Pochvala patří celému týmu za podaný výkon.

Branky a nahrávky: 04:15 Komárek (Veit), 06:52 Brichová, 18:10 Dubová (Brichová), 25:22 Pešek (Dubová), 26:08 Veit, 32:03 Šváb, 34:51 Dubová (Brichová, Pešek), 39:25 Pešek (Dubová), 43:10 Pešek (Šváb), 43:33 Komárek (Čížek), 49:12 Dubová (Brichová), 49:43 Pešek (Černá, Eisenreichová)

Vyloučení: 1 – 3

Využití: 1 – 0

Oslabení: 2 – 0

Sestava: Šubrt, Šváb, Hamsa, Čížek, Černá, Brichová, Eisenreichová, Janata, Pešek, Hrubý, Kryštof, Veit, Matějka, Dubová, Šetina, Komárek

Neděle 2.12.2018 :
Buldoci Neratovice – SK Sršni Kutná Hora 5:6 (1:1,3:3,1:2)

Druhý zápas za víkend musel odchytat Dominik, jelikož se Jenda potil doma a snažil se přemoci virózu. Jak je i podle výsledku vidět, byl to hodně vyrovnaný zápas. Téměř celé utkání jsme dotahovali náskok soupeře – ve druhé třetině byl stav nepříznivý 4-2. Sršni se však nevzdali a stále se tlačili do útoku a zaměstnávali domácího gólmana. Soupeř nehrál vůbec v „rukavičkách“ a mnoho jeho zákroků bylo za hranou pravidel. Musíme ocenit, že i přes šrámy a modřiny, které si někteří hráči odnesli, tak byli disciplinovaní a nezadali důvod ke zbytečnému vylučování na naší straně. Odměnou bylo ve 47.minutě vyrovnání a v 50.minutě vítězná branka Matěje.
Musíme pochválit tým, že i přesto, že v obou víkendových zápasech prohrával, tak se nevzdal a zápasy otočil a zvítězil. Je třeba však dále poctivě trénovat, jelikož nás čeká spousta dalších těžkých zápasů.

Branky a nahrávky: 13:49 Komárek, 32:30 Brichová, 37:50 Komárek (Matějka), 38:50 Veit, 46:18 Brichová (Čížek), 49:16 Šváb

Vyloučení: 8 – 4

Využití: 0 – 2

Oslabení: 1 – 0

Sestava: Šubrt, Šváb, Hamsa, Čížek, Černá, Brichová, Janata, Pešek, Hrubý, Kryštof, Veit, Matějka, Šetina, Komárek

Trenér: Pavel Andrle (utkání vedl Pavel Sirotek)