«

«

Říj 15

Sršní SRDCE porazilo nabubřelost čáslavského HC i jejich vysoký rozpočet

SK SRŠNI Kutná Hora – HC Čáslav 4:1 třetiny (1:0,1:1,2:0)

 Začátek dnešního článku může být jen jediný a týká se Vás, našich fanoušků. Celý tým Sršňů posílá velké poděkování Vám všem, svým fanouškům, za velké množství, v jakém jste dorazili na derby a hlavně za bouřlivou atmosféru, kterou jste vytvořili. Budeme rádi, když nám svojí přízeň zachováme i v dalších zápasech. Los soutěže nás nyní posílá na další tři zápasy na ledy soupeřů, přesto to pro fanoušky není tak úplně špatná zpráva.
Příští sobotu 21.10. hrajeme od 17:30 hodin v nedaleké Vlašimi, v neděli 29.10. od 17:00 hodin nás čeká další derby, tentokrát se Žabonosy v Kolíně, a během víkendu 4.-5.11. (ještě nebylo upřesněno) jedeme na křest ohněm. Pojedeme na led zatím suverénního lídra soutěže, který ještě neztratil ani bod, na led SK Černošice.
Kdo budete mít chuť, přijeďte nás podpořit, všechny tři zápasy budou mít velkou důležitost i náboj.
Přijďte podpořit svoje SRŠNĚ, budeme hrát pro Vás.

  Derby s Čáslaví je jedním s důležitých zápasů sezóny, nepochybně je i divácky velmi atraktivní. Na zápas proto pilně připravoval tým trenér Stanislav Bednář, dobře byl připravený i stánek, který už několikátou sezónu supluje za neexistující restauraci na zimním stadionu a také vedení klubu pracovalo na důkladném zabezpečení tohoto zápasu.
Do sestavy se vrátil po zdravotní pauze kapitán Vaněk, jako záloha na lavičce byl připraven i Meloun, který uzdravil svoje záda, naopak chyběli Málek a Tvrdík Jiří II. Naši gólmanskou jedničku jistil na střídačce Kunášek s několika stehy v obličeji z pátečního tréninku. To jen dokládá, že tréninky Sršňů nejsou jen klouzáním po ledě.
Zápas byl pochopitelně vyhecovaný už dávno před jeho zahájením. Nemálo hráčů Čáslavi oblékalo před lety dres Kutné Hory, pak hledali štěstí v jiných klubech.
HC Čáslav se pro letošní sezónu netají tím, že se chce v první sezóně umístit co nejvýše, Sršni mají méně zkušené hráče, takže náš cíl je skromnější, udržení účasti v Krajské lize mužů.

Od samotného začátku bylo zřejmé, že dnes to bude boj mezi vysokým sebevědomím a mladým srdcem. Výrazně byl vidět i hlavní rozhodčí, který nasadil velmi přísný metr. Jen první třetina přinesla celkem 20 trestných minut.
Oba týmy byly hodně aktivní, více se střelecky prosazovali čáslavští, což potvrzuje i statistika střelby 6:15. Protože se ale nehraje na střely, ale na vstřelené branky, je potřeba mít taky skvělého gólmana a střelce, kteří umí šance proměňovat. V bráně máme skvělého Davida Jelínka a střelcům to dneska vycházelo víc, než v předchozích zápasech.
Do střídání třetí pětky vystřídal v 8. minutě jako první Siváček. Dostal se k puku, který posunul Jiřímu Tvrdíkovi I., ten objel bránu a beckhandem prostřelil Krištofa v bráně Čáslavi. Ujali jsme tak vedení v tomto vyhecovaném zápase.
Co je pro nás velmi cenné z první třetiny, jsou přežitá dvě oslabení 3 na 5, v kterých jsme sice čelili velkému tlaku, herní činnosti jsme ale odvedli lépe než soupeř, proto jsme neinkasovali. Velkým dílem i výkonem Jelínka v naší bráně.

Protože SK Sršni nespolupracují se sponzory jen proto, aby z nich tahali peníze, ale proto že pracují koncepčně a svými činností chtějí být a jsou prospěšní i svému okolí a městu, uspořádali jsme výtvarnou soutěž pro mateřské školy a 1. a 2. třídy základních škol v Kutné Hoře. Třídy se mohly přihlásit podle vlastního uvážení, podmínkou bylo vytvoření obrázku, který musel obsahovat alespoň dvě z těchto témat – hokej, sršeň, Kutná Hora.
Abychom tuto aktivitu i výherce mohli představit v co největší míře, zvolili jsme proto právě derby.
Tuto soutěž se rozhodla podpořit firma, která podporuje i náš klub, firma ARBOR, spol. s r. o. Kutná Hora, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů výstavby a servisu infrastruktury mobilních a datových operátorů v ČR a na Slovensku.
Vítězům předali ceny ing. Jan Štěpnička, jednatel společnosti ARBOR spol. s r.o. a Bc. Michal Procházka, předseda SK SRŠNI Kutná Hora.
1. místo a poukaz na 7.000 Kč získala třída 2.A ZŠ Jana Palacha
2. místo a poukaz na 5.000 Kč získala třída Kytička z Mateřské školy Benešova ulice
3. místo a poukaz na 3.000 Kč získala 1.A ZŠ Jana Palacha
Zvláštní cenu vedení SK SRŠNI Kutná Hora získala Bára Činovcová z třídy Berušky z mateřské školy Sedmikráska

Ještě jednou děkujeme paním učitelkám všech tříd za přihlášení do soutěže, děkujeme dětem, které se zapojily do tvorby obrázků a děkujeme panu ing. Janu Štěpničkovi z firmy ARBOR za finanční podporu akce, která je určena přímo do vítězných tříd, dětem.

 

 Druhá třetina pro nás nezačala nejlépe, když jsme po pár sekundách dostali další, už sedmý dvouminutový trest, který dostal Křeček za podražení. I ten jsme dokázali ubránit.
V 25. minutě jsme, ale nedokázali ubránit nahrávajícího Němce a zakončujícího Pipka, kteří srovnali na 1:1.
Radost na tváře Sršňů vrátila rychle první pětka. Pešek poslal zpoza brány puk Javůrkovi, který prostřelil Krištofa podruhé.
Pak ovšem začali čáslavští ještě ve větší míře dělat všechno možné, jen hokej se z nich začal vytrácet. První zkrat předvedl opět Kraučuk. Během jednoho střídání stihl sekání, vzápětí krosček a pak ještě „pochválit“ rozhodčího. Ten mu uzavřel účet na 2+2+10 minut. Oslabit vlastní tým na 14 minut svojí nepřítomností kvůli klukovinám, chce velké sebevědomí. O odpovědnosti vůči vlastnímu týmu ani nemluvě…
Tresty ovšem padali další, takže za minutu dostal menší trest náš Siváček.
Během přerušení hry použil svoje vysoké sebevědomí na hlavního rozhodčího kapitán tryskáčů Janata. Nejprve dostal osobní trest, pokračoval ale dál hulákat na rozhodčí, jak má ve zvyku, tentokrát ho ale poslal rozhodčí osprchovat. Tryskáčům tak začaly odpadat první důležité díly jejich plachťáku. Asi špatná údržba…
Trestů přibývalo, přesto skončila třetina smírně 1:1, takže do závěrečné části jsme opět vstupovali s vedením o jediný gól.

 V druhé přestávce jsme měli opět připravené dárky pro naše fanoušky. Ze zakoupených vstupenek během každého zápasu vždy vylosujeme pět výherců. Pro dnešní zápas jsme posílili i tuto činnost a vylosovali jsme 10 výherců dárkových tašek.

Trenér Bednář před poslední třetinou promluvil k týmu. Všem hráčům poděkoval za výkon a nasazení, který za první dvě třetiny předvedli. Pak následovali taktické rady do finálové části zápasu. Hráči ošetřili drobné šrámy a šli si užít tu skvělou atmosféru.

Ve 3. třetině se soupeř snažil střelbou o korekci výsledku a my jsme stříleli opět jen poskrovnu. Ne vždy je, ale množství střel určující pro výsledek zápasu. Nejprve úřadovala 2. lajna. Jan Tvrdík poslal po levé straně obránce Švejdu, ten našel luxusní nahrávkou Jiráně, který se protáhl mezi čáslavskými beky mezi kruhy a střelou na lapačku zvýšil na 3:1. Nejen hráči na ledě, ale i na střídačce a všichni fanoušci SRŠŇŮ na tribuně vybouchli radostí.
Netrvalo to dlouho a týmový duch soupeře dostala třetí kopanec. Tentokrát se šel vysprchovat Pipek. Soupeř tím přišel o svého nejlepšího a nejaktivnějšího hráče.

Snad i proto, ale hlavně proto, že jsme byli lepší, jsme zúřadovali ještě jednou. Promíchaná třetí a první pětka se dostali do třetiny hostí, Pešek jim sebral puk, našel Siváčka na pravém křídle a ten završil výsledek zápasu na konečných 4:1 pro SRŠNĚ.

V tomto zápase předvedli domácí SRŠNI, že SRDCE je víc než peněženka. Nevyhráli jsme proto, že máme zkušenější a drahé hráče, ale proto, že máme lepší TÝM. To je také jeden z klíčových principů SK SRŠNI – týmovost a odhodlání bojovat za tým.

A ještě trochu statistiky SRŠNI – Čáslav:
– celkem střelba po třetinách 6:15, 12:25, 6:18 celkem 24:58
– celkem góly po třetinách     1:0, 1:1, 2:0
– úspěšnost gólmanů             98,2% : 83,3%
– počty trestných minut         30:104
Je až s podivem, že při tak velkém množství trestů nepadl ani jeden gól při početní výhodě!
– věkový průměr                          24,6 : 29,2 let
– chuť bojovat za tým               100% : ?

sestava:  Jelínek David, Kunášek Michal
Křeček, Chmelař, Švejda, Havelka, Glaser, Vaněk, Šváb Ladislav,
Meloun, Javůrek, Siváček, Pešek, Jelínek Matouš, Tvrdík Jan, Jiráň, Šváb Michal,
Rudolfský, Tvrdík Jiří I., Dytrych, Sádlo,
Trenér:   Stanislav Bednář

Branky:               Tvrdík Jiří I., Javůrek, Jiráň, Siváček,
Asistence:          Siváček, Pešek 2x, Švejda, Tvrdík Jan
Vyloučení:          15x 2 minuty : 12x 2 minuty + 4x 10 minut + 2x (OK) 20 minut

V letošním roce pracujeme intenzivněji na tom, abychom informace o klubu, našich hráčích i výsledcích, dostali co nejblíže Vám, našim fanouškům. Rádi bychom proto našli další místa ve městě a jeho blízkém okolí, kam bychom mohli pravidelně vyvěšovat zápasové plakáty. Pokud nás chcete takto podpořit a máte ve svých obchodech výlohy nebo ve svých firmách místa, která mají velkou návštěvnost/čtenost, napište nám na sksrsni@sksrsni.cz a do předmětu mailu napište „Podpoříme Sršně“. Rádi se s Vámi co nejdříve domluvíme.
Děkujeme Vám i za takovou podporu, VAŠI SRŠNI.

14 comments

Skip to comment form

 1. TT

  To je komentář k zápasu jak z dob bitev CCCP-CANADA,tyto komentáře se vždy píšou tak,aby popsali děj na lede…Ne kdo je nabubřelej a jaky ma rozpocet….Pan Jelinek by mel psat komentare aspon s par dennim odstupem az vychladne nebo s mokrym hadrem na hlave?…..Jinak takto psano to ma uroven odborařske ligy….Kdo vi,jak dopadne odveta a co pak bude psat potom….

 2. fanda Čáslavi

  Pane Jelínku.
  Po přečtení vašeho díla, které jste zplodil po nedělním hokejovém „zápasu“ a to doslova, musím reagovat. Už léta mě vaše trapná a zbytečná činnost, kterou se snažíte předstírat v pro vás novém spolku jménem SK nechávala naprosto v klidu. Protože se zamindrákovejma, závistivejma, neschopnejma psychopatama to žádnej sportovní klub daleko nedotáhne. Ani TJ, které jste pomáhal srdnatě tunelovat a SK už vůbec ne.
  Pro ty, kteří už zapomněli nebo pro ty, kteří vás jednoduše neznají, si společně v rychlosti trochu oživíme paměť. Aby každý věděl co jste opravdu zač. Souhlasíte? Předpokládám, že ano.
  Předchůdcem vaší současné SK byl úspěšný klub TJ. Hrála se v té vaší „průvan aréně“, jak ji trefně pojmenovali hokejisti Kolína, 2. liga a průměrná návštěva byla 400 diváků na zápas týdně. O derby s Kolínem ani nemluvě. Pak se objevil jakýsi p. Kolář a ten měl svojí pravou ruku a ta se jmenovala jakýsi p. Jelínek. P. Kolář nebyl nikdo jiný, než tunelář a k tomu potřeboval ještě nějakého pomocníka. A on si našel právě vás, p. Jelínku. Takže jste společně vytunelovali fungující sportovní klub. Zmizely stovky tisíc korun. Zmizely i peníze, které tenkrát poslalo Město jako příspěvek na mládež. Vskutku charakterní práci jste odvedl. Pak nastoupilo nové vedení Města a dílo zkázy bylo dokonáno. Posléze jste se psychicky zhroutil a vysypal jste si na hlavu doslova plný kontejner popela a potupně jste prosil, aby vás přijmul nově vzniklý klub. ( To vaše ponižující prohlášení se dá ještě dnes spolehlivě najít). Vy jste měl skončit úplně někde jinde a ne zpět v hokeji, ve kterém se využívají veřejné peníze. Ale p. Kolář byl nejspíš řádně protřelej mafián, takže jste z toho oba vyvázli bez flastru.
  To jenom krátce k vaší minulosti, aby všichni, co tady čtou ty vaše zvratky věděli, kdo že to stojí na střídačce „A“ mužstva a kdo tady teď rozdává rozumy.
  A teď k tomu vašemu „článku“.
  Co vám vadí na Čáslavi, nebo spíše, co vás přímo štve? Že mají nový krásný stadion se vším zázemím pro hráče i diváky? Diváci můžou sledovat hokej klidně v tričku na tribuně nebo v prosklenné restauraci nad ledem se vším komfortem. To je fakt, že tohle vy nikdy mít nebudete.Návštěvnost je mnohonásobně vyšší než u vás. Dále sponzoři? Vy ze sponzorů netaháte jenom peníze, pravda máte jich asi 5, takže dostanete tak odhadem sto tisíc na sezonu. Super výkon. Tak se ptám, proč těch sponzorů nemáte více? Za časů TJ byl příjem od sponzorů na 2. ligu v K. Hoře cca 1 milion korun. Proč to také nedokážete? Protože jste banda neschopných, líných funkcionářů, kteří když potřebují koruny tak jdou kam? Na Město, kde vždycky peníze „vybrečíte“. Chápu, je to mnohem a mnohem jednodušší, než obcházet různé firmy a žádat o příspěvek. A takový člověk jako vy, s takovou minulostí, tady teď uráží nově vzniklý sportovní oddíl, kterému ten váš nesahá v ničem ani po kotníky?
  Platy hráčů? Jestli opravdu těm vašim hráčům neplatíte žádné peníze, tak by jste se měli vážně stydět, pokud to vůbec umíte. Pokud přijdou diváci na jakékoliv představení čehokoliv a zaplatí vstupné, pak by ti dotyční vystupující za vystoupení pro veřejnost měli brát určitou odměnu. Obecně. Pokud to u vás tak není a peníze si rozdělují papaláši a „trenéři“ klubu a na hlavní aktéry, tedy hráče, už nezbývá peněz, tak to máte u vás dost divné poměry, slušně řečeno. Nebo si snad myslíte, že 500 diváků jednou za sezonu se přijde dívat 2 hod. na vás a třeba ještě na toho dost často nalitýho vašeho předsedu? Taky si myslíte, že by to nebyla úplně zajímavá podívaná? Já taky. Na tom jediném se asi shodneme.

  1. Zdenek J.

   Dobrý den další anonyme, už to vypadá, že s moralisty se roztrhl pytel, ale odvaha podepsat se, je jiná disciplína, na kterou každý nemá.
   Když píšete tak zasvěceně o TJ, proč mi chybí ten zásadní začátek. Zmíněný p. Kolář se „neobjevil“. Vzpomínáte, tehdejšímu vedení TJ, v kterém jsem já nebyl, ho doporučilo tehdejší vedení města. A v tomto složení se společně dohodli na spolupráci.

   O psychickém zhroucení nic nevím, ale asi to bude další „zaručená“ informace. Stejně jako fakt o novém sdružení. Ano jsem jeho součástí, ale nikdy jsem v něm nebyl součástí vedení.
   A Čáslav? To je město, které mám moc rád z mnoha důvodů. A že nesdílím přesvědčení několika jedinců nového klubu? Ano nesdílím.

   Jestli pro náš klub odvádím nějakou prospěšnou činnost nebo ne, to ať posoudí vedení našeho klubu. Jestli dojdou k přesvědčení, že mě má někdo nahradit, tak mu uvolním místo, protože respektuju lidi v našem klubu, a vážím si jejich práce a to zejména lidí ve vedení klubu. Nic na tom nezmění Vaše svérázné vyjadřování.

   Reagoval jsem ve vší slušnosti na tři pisatele komentářů, přestože se všichni tři schováváte jak malí zbabělci za anonymní příspěvek. Mluvit tak o diskuzi není na místě.

   Přeji Vám spokojenost v sezóně i v životě, zachovejte si Vaše přesvědčení, ovšem ostatním nechte to jejich.

   Zdeněk Jelínek

  2. Vratislav H.

   Na druhou ligu chodilo prumerne pres 600 divaku a na derby s Kolinem tu pamatuji i 2tisice, nevim kde jste vzal ty pocty (zdroj?) a ani netusim, jakou vinu nese na navstevnosti pan Jelinek 🙂

  3. Karel Matoušů

   Zcela přesné !!!! pane Jelínek

   Pro ty, kteří už zapomněli nebo pro ty, kteří vás jednoduše neznají, si společně v rychlosti trochu oživíme paměť. Aby každý věděl co jste opravdu zač. Souhlasíte? Předpokládám, že ano.
   Předchůdcem vaší současné SK byl úspěšný klub TJ. Hrála se v té vaší „průvan aréně“, jak ji trefně pojmenovali hokejisti Kolína, 2. liga a průměrná návštěva byla 400 diváků na zápas týdně. O derby s Kolínem ani nemluvě. Pak se objevil jakýsi p. Kolář a ten měl svojí pravou ruku a ta se jmenovala jakýsi p. Jelínek. P. Kolář nebyl nikdo jiný, než tunelář a k tomu potřeboval ještě nějakého pomocníka. A on si našel právě vás, p. Jelínku. Takže jste společně vytunelovali fungující sportovní klub. Zmizely stovky tisíc korun. Zmizely i peníze, které tenkrát poslalo Město jako příspěvek na mládež

   1. Karel Matoušů

    Dobrý den,
    nechápu, kdo má potřebu mým jménem se k tomuto vyjadřovat. Já jako Karel Matoušů k tomuto můžu pouze říct, že tato věc jde mimo mě, takže jakékoliv případné další příspěvky pod tímto jménem berte s rezervou.

    Karel Matoušů

 3. Zdenek J.

  Pro anonyma JD.
  Komunikace na našem webu je určena primárně lidem a firmám, které nás považují za svoje partnery, případně jsou fanoušky našeho klubu.
  Článek popisuje zápas, a ve zmíněném odstavci jednu z aktivit našeho klubu.
  Nepřivlastňujte si proto všechen obsah jen pro sebe a nebuďte tak vztahovačný. Čtete něco, co není v článku napsáno.
  A odkaz na peněženku? Ne vůbec nevadí mi, že mají jiné kluby víc peněz, protože to je většina. Jen ukazuji, opět v rámci sdělení na našem webu, že sebelíp zaplacený hráč není zárukou dobrého výkonu, a právě sobotní zápas je toho důkazem. Tou zárukou je určitě maximální nasazení a vůle něco dokázat. To je sdělení mj. pro naše mladé hráče.
  To už bych se, ale vracel k vyjádření Vašeho trenéra k výkonu Vašich hráčů a to už myslím není nutné.
  Tím ukončuji tuto „diskuzi“, protože už 2 reakce na anonymního přispěvatele jsou až moc.
  Děkuji proto za Vaše otázky k morálním hodnotám. Beru je jako příspěvek někoho, kdo nemá ani osobní odpovědnost a odvahu přidat svůj podpis.
  Zdeněk Jelínek

 4. Hrdy Kutnohorak

  Bravo kluci, hrali jste srdcem a tak to ma v hokeji byt.

 5. Hrdá Čáslavačka

  Z tohle „článku“ se mi chce zvracet. Výhru jsem vám přála, protože jste hráli obětavě a se skvělým výkonem vašeho gólmana. Naši neproměnili šance a nechávali se zbytečně vylučovat. Ale nechápu proč pořád musíte mít nějaké narážky na náš účet. A že nemáme srdce?! Tak do mě dostalo úplně. To jste asi neviděli finále play-off proti Neratovicím. Měli jsme zraněné hráče a neměli jsme ani tři pětky. I přesto jsme bojovali do poslední minuty přes úplné vyčerpání. I když jsme nevyhráli, tak jsem byla pyšná na svůj tým. Aspoň nemáme potřebu pořád někoho urážet a hledíme si sami sebe. Taky nechápu co pořád máte s těma peněženkama. U nás se o přestávkách nehlásí sponzoři, ale i vás ano. Jinak mít sebevědomí není nic špatného, ba naopak je dobré si dávat velké cíle. Už se těším, až se bude hrát odveta a nakopeme vám zadky. S láskou hrdá Čáslavačka.

  1. Zdenek J.

   Dobrý večer Hrdá Čáslavačko, články na klubovém webu SK SRŠNI Kutná Hora nejsou určeny k potěšení soupeřů ani jejich fanoušků. Náš klub se nevyjadřuje k fungování klubu HC Čáslav, článek reaguje na odehraný zápas. Reflektuje i informace veřejně diskutované, žádné zákulisní dohady.
   Jelikož vyjádření trenéra Topola v médiích je velmi podobné tomu, které je v našem článku, nerozumím Vašemu komentáři. To se Vám asi bude chtít zvracet i z Vašeho trenéra. Ten je ještě více kritický ke svým hráčům a je mu to myslím ke cti. Oslavovat mužstvo, které nasbírá v jednom zápase 104 trestných minut, a prohraje přitom s papírově slabším soupeřem, by byla opravdu hloupost. Přeju proto trenérovi Topolovi, aby našel v klubu dostatek podpory ke změnám, o kterých mluvil v rozhovoru.
   Přikládám citaci i odkaz z webu, aby byly rozptýleny obavy z manipulace.

   „Hráli jsme hrozně nezodpovědně. Nelíbilo se mi chování našich hráčů, které odsuzuji,“ zdůraznil čáslavský kouč Tomáš Topol a dodal: „Naše diskutování s rozhodčími nás vyvádí z koncentrace a jsem s ním hodně nespokojený. Budu to s hráči individuálně řešit a nechci to říkat moc natvrdo, ale asi dojde k nějakým změnám v týmu. S některými hráči jsem totiž silně nespokojený, co se chování na ledě týče.“
   Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/hokej_region/obetavosti-a-vetsi-disciplinovanosti-dosahli-srsni-vitezstvi-nad-caslavi-20171015.html

   Pokud se Vám chce pořád zvracet, zcela jistě to nebude způsobeno článkem na našem webu. Jsme rádi, že máte zájem navštěvovat náš web a přestože zde nenajdete chvalozpěvy na soupeře, jste u nás vždycky vítána.
   Přeju Vám, aby Vaše oddanost Vašemu klubu byla co nejdelší.
   Nashledanou
   Zdeněk Jelínek, vedoucí „A“ týmu SK SRŠNI, a autor článku.

   1. JD

    Ono tak nejde o „chvalozpěvy“ na soupeře, ale spíš o to, že je uráženo i vedení klubu v Čáslavi. Jak vyplývá z článku „tahají ze sponzorů jenom peníze“ a „Kutná Hora na rozdíl od Čáslavi jsou prospěšní svému okolí a městu“.

    1. Zdenek J.

     Dobrý večer JD, jestli jste četl článek pozorně, určitě jste si všiml, že odstavec, o kterém píšete se týká zápasové přestávky a aktivity, kterou náš klub uspořádal pro malé děti.
     Pokud jste z článku vyčetl něco o urážení vedení Vašeho klubu, napište mi, v jaké to je pasáži, nikde jsem to nenašel.
     Pokud se domníváte, jak jste napsal, že se něco takového děje právě ve Vašem klubu, měl byste to řešit s příslušnými státními orgány. To my řešit nechceme, neumíme a nemůžeme.
     Nashledanou Zdeněk Jelínek

     1. JD

      No tato věta mluví za vše „Protože SK Sršni nespolupracují se sponzory jen proto, aby z nich tahali peníze, ale proto že pracují koncepčně a svými činností chtějí být a jsou prospěšní i svému okolí a městu“. Jinak nechápu proč se v článku o zápase řeší peníze a financování soupeřova klubu. Třeba hlášky typu „…je víc než peněženka“ a „…i jejich vysoký rozpočet“. Proč to dokolečka omíláte, to s tím máte takový problém, že jinde mají víc peněz? Kdyby Vám to bylo jedno, tak to není v článku několikrát opakováno. Jinak nevím jak jste došel k tomu, že bych měl něco řešit s příslušnými orgány, to absolutně neodpovídá podstatě sdělení předtím a je to zcela mimo.

 6. Sršnička Ilka

  Úžasný zápas 🙂 děkuju za vaši bojovnost chlapi a hlavně za to SRŠNÍ SRDCE, jste skvělý tým !!!
  Jsem na Vás pyšná 🙂

Komentáře byly zablokovány.